MINIBAGR
BAZÉNY
ČOV
SEPTIKY A JIMKY
PŘÍPOJKY
ODVODNĚNÍ A SANACE DOMŮSTŘECHY HLAVLA s.r.o
 
 
 

BAZÉNY, STAVEBNÍ MONTÁŽ BAZÉNŮ, ÚPRAVY OKOLÍ Sušice

Zemní práce a stavební montáž bazénu, instalace bazénu a úprava okolí Sušice

Sníte o bazénu a požadujete jej realizovat na klíč?

Požadujete provést zemní práce?

Chcete provést dopravu výkopové horniny spojenou s realizaci bazénu?

Přejete si provést kompletní stavební betonáž bazénu

Sníte o provedení přijemného okolí bazénu?

„Provedeme kompletní stavební montáž Vašeho bazénu”

nadpis obrázku
nadpis obrázku
nadpis obrázku
nadpis obrázku
nadpis obrázku
nadpis obrázku
nadpis obrázku
nadpis obrázku
nadpis obrázku
nadpis obrázkuDodání, instalační montáž, záruční a pozáruční servis bazénu zajišťuje:


1) Firma, kterou jste si vybrali pro dodání bazénu a příslušenství

2) Výrobci bazénu, které Vám můžeme doporučitBazény vždy montujeme na základě stavebního montážního postupu daného výrobce.
ZAUJALI JSME VÁS? NAPIŠTE NÁM VAŠE PŘÁNÍ!Zemní práce pro bazén Sušice
    Nabízíme zemní práce spojené s realizací bazénu. Bazén Vám po zaměření vykopeme. Výkopovou zeminu naložíme a odvezeme. Bude-li v okolí bazénu nutné vyrovnat terén, tak použijeme výkopovou zeminu pro zemní práce v okolí bazénu.


Stavební práce pro bazén Sušice
    Provedeme veškeré stavební práce spojené s realizací bazénu. Provedeme zaštěrkováním plochy, kterou několikrát přehutníme, položíme kari sítě v celé ploše a dle projektu zbetonujeme dno vrstvou betonu do roviny.Použiváme laserový nivelační přístroj pro přesné určení roviny. Po usazení a instalaci bazénu provedeme obetonování bazénu i s okolím bazénu.


Úpravy okolí bazénů Sušice
    Kamenný koberec Sušice

   Nabízíme Vám realizaci velice krásného okolí bazénu kamenným kobercem. Kamenný koberec je složen aplikací kamenných oblázků různých barev a dvousložkové pryskyřice. Kamenný koberec je přijemný na bosou nohu. Při styku pokožky s kamenným kobercem oblásky přijemně hřejí a chůze bosou nohou lze přirovnat k masáži chodidel.

    Keramická dlažba Sušice

   Nabízíme Vám realizaci keramické dlažby v okolí bazénu. Keramická dlažba je nutná proužít s patřičným protiskluzem. Před pokládkou dlažby celý povrch okolí bazénu izolujeme speciální terasovou izolací, která zapříčiní odmrzání dlažby. Povrch je velice příjemný na chůzi bosou nohou.

    Zámková / Betonová dlažba Sušice

   Nabízíme Vám realizaci zámkové/betonové dlažby v okolí bazénu. Betonová dlažba je sama o sobě protiskluzná v různých barevných variantách a tvarech. Povrch je velice příjemný na chůzi bosou nohou a cenově výhodný.

    Terasová prkna

   Nabízíme Vám realizaci povrchu v okolí bazénu pomocí terasových prken. Terasová prkna jsou vysoce odolná proti působení vlhkosti, houbám a plísním. Povrch je vzhledově elegantní.